Nauja prekė

Ryto įpročiai

Pristatome 12 mėnesių lavinamųjų rinkinių ciklą mažiesiems, kuris padės 2-6 metų vaikų tėvams ugdyti kasdienius gyvenimo įgūdžius. 

Mūsų tikslas – kad šis rinkinys ne tik ugdytų labiausiai vaikui gyvenime prireiksiančius įgūdžius, bet ir padėtų kokybiškai kartu praleisti laiką visai šeimai.

Rinkinius Lietuvoje siunčiame nemokamai.

More details

14,90 € (su mokesčiais)

Dalinkis

Šių rinkinių pagalba mokysimės:
- išvengti rytinio chaoso
- keliauti į sapnų karalystę sutvarkytame kambaryje
- nepamiršime ir pareigų, nes geriausia žaidimų aikštelė yra namai
- toliau nersime į emocijų pasaulį ir kartu pažinsime viduje gyvenančius jausmus, išmoksime juo valdyti ir tinkamai išreikšti
- kaipgi be vienos svarbiausių temų – kasdienis vaikų saugumas. Lavinsime vaikų savisaugos jausmą, mokysimės saugumo namuose, mieste, gatvėje, šeimoje. Tai bus puiki proga ir tėvams prisiminti ir pasitikrinti savo žinias.
- toliau – maistas. Juk tai vienas geriausių šeima sutvirtinančių dalykų. Ne tik išmoksime gaminti, bet ir praturtinsime vaiko mitybą. 


Kiekvieno mėnesio rinkinį sudaro 2 dalys:
- kortelių ir užduočių rinkinys vaikams
- speciali paskyra tėvams, kurioje rasite edukacinę medžiagą, parengtą pagal to mėnesio temą įvairiais formatais.

 

Labai svarbu paminėti, kad rinkiniai bus susiję tarpusavyje ir dauguma užduočių kortelių ar kitų elementų galėsite panaudoti kituose rinkiniuose. Taip išlaikysime ugdymo tęstinumą.

 

Visiems, jau turintiems korteles, rinkinys padės pagilinti žinias, prisiminti jau pradėtus lavinti įgūdžius ir bus puikus šeimos laisvalaikio praleidimo būdas! Rinkinys tebūnie ir padrąsinimas tėvams, jog nedarytų visko greičiau, švariau ir paprasčiau. 

Kaip vyksta prenumeratos užsakymas?

Užsisakę prenumeratą 3 ir daugiau mėnesių, pirmąjį rinkinį išsiųsime iš karto. Kitus - kiekvieno mėnesio 15 dieną. Prenumeratos rinkinius pradedame siųsti nuo to rinkinio, kurį įsikėlėte į krepšelį.
Galite įsigyti ir kiekvieną rinkinį atskirai. 

Rinkiniai:
Nr. 1 Ryto įpročiai
Nr. 2 Vakaro įpročiai
Nr. 3 Vaiko pareigos
Nr. 4 Emocijų pažinimas 
Nr. 5 Vaikų saugumas (pasirodys balandžio 15 d.)
Nr. 6 Vaikai virtuvėje (pasirodys gegužės 15 d.)
Nr. 7-12 paskelbsime vėliau).Didžiausia dovana, kurią tėvai gali suteikti vaikams, yra savarankiškumas. Ir pradėti visą šį procesą kviečiame nuo rytinių įpročių lavinimo. 


I-ame rinkinyje rasite:

  •        8 rytinių įpročių kortelės, kurios padės kokybiškiau bei nuosekliau ugdyti įpročius žaidimo pagalba ir kiekvieną rytą padarys įdomesnį. 
  •        Dantukų valymo grafikas ir lipdukai. Ši užduotis skirta skatinti vaikų įprotį nuosekliai išsivalyti dantis ryte ir vakare. Kuo anksčiau įgus, tuo lengviau šis įprotis išliks visam likusiam gyvenimui.
  •        Dantų valymo reikmenų sąrašas. Ši užduotis skirta pasitikrinti / įsigyti tinkamas dantų priežiūros priemones, skatinti vaikų supratimą apie dantų priežiūrai naudojamus reikmenis ir jų tinkamumą.
  •        Dantų priežiūros pasas. Linkime, jog šis pasas taptų padrąsinimu vaikui lankantis pas odontologą.
  •        Pusryčių užduotis, kuri padės ne tik paįvairinti pusryčius, skatins vaiką savarankiškai nuspręsti ką valgyti ir paįvairins meniu.
  •        Užkandžių užduotis, kurių pagalba pasigaminsite užkandžių dėžutę ir kartu su vaiku galėsite susiplanuoti sveikus užkandžius.
  •        Greito atsako (QR) kodas, kurį nuskenavę rasite edukacinę medžiagą tėvamsparengtą pagal šio mėnesio temą.


Linkime smagaus mokymosi ir, svarbiausia, jaukaus bendravimo pasitelkiant šį rinkinį. Nepamirškite, svarbiausias tikslas – visiems smagiai praleisti laiką ir išmokti kažko naujo!

Iškilus klausimams, susisiekime:
El. p.: info@ytevai.lt
Tel. nr.: 8 678 23586

Related Products